Всім привіт! На зв'язку студенти та студентки спеціальності "Соціологія" з Національного університету "Києво-Могилянська академія".

В рамках курсу "Вступ до гендерних студій" ми разом з їzhakultura проводимо дослідження щодо гендерної сегрегації в ресторанному бізнесі. 

А тепер трохи статистики! За даними Державної служби статистики України за третій квартал 2020 року, жінки у сфері харчування отримали на 13.1% менше, ніж чоловіки. А в рейтинг "The Best Chef Awards 2020" увійшло лише 7 жінок.  За допомогою даного дослідження ми хочемо виявити, чи дійсно в сфері ресторанного бізнесу існує гендерна сегрегація? Чи правда жінки кращі кондитери, а чоловіки - шеф-кухарі? І чому складається така ситуація?

Якщо Ви шеф-кухар(-ка), ресторатор(-ка) або працюєте на будь-якій посаді, що стосується ресторанного бізнесу, ми будемо дуже вдячні, якщо Ви заповните дану анкету: https://forms.gle/bQHZwoSiriLJz9Q47 

Давайте розбиратися разом з тим місцем на кухні! 

 


 

Наукова керівниця проєкту: Тамара Марценюк

Залучена експертка: Олена Брайченко

 


 

Фото надане студентами та студентками спеціальності "Соціологія" Національного університету "Києво-Могилянська академія"